Password Policy (4.0.2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Pass
kn: ಪಾಸ್
