Password Policy (4.0.2) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း
