Password Policy (4.0.2) - en to pl translation catalogue (177 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Language
pl: Język

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Roles
pl: Role

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Role
pl: Rola

en: Maximum length
pl: Maksymalna długość

en: Blacklist
pl: Czarna lista

en: Operation
pl: Czynność

en: at most
pl: co najwyżej

en: Password reset
pl: Resetowanie hasła

en: Letter
pl: Litera

en: Minimum length
pl: Minimalna długość

en: Uppercase
pl: Duże litery

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Password Expiration
pl: Wygaśnięcie hasła

en: Password Policy
pl: Polityka haseł

en: Pass
pl: Pomyślnie

en: Constraint
pl: Ograniczenie

en: Numeric
pl: Numeryczny

en: Lowercase
pl: Małe litery

en: Policy
pl: Polityka

en: Constraints
pl: Ograniczenia

en: Number of characters
pl: Ilość znaków

en: Password Blacklist
pl: Czarna lista haseł

en: password policy
pl: polityka haseł

en: Password must not contain the username.
pl: Hasło nie może zawierać nazwy użytkownika.

en: Blacklisted passwords
pl: Hasła z czarnej listy

en: at least
pl: przynajmniej

en: Unique name
pl: Unikalna nazwa

en: There are no constraints for the selected user roles
pl: Nie ma żadnych ograniczeń dla wybranych ról użytkownika

en: New role was added or existing password policy changed. Please update your password.
pl: Dodano nową rolę lub zmieniono istniejącą politykę haseł. Zaktualizuj swoje hasło.

en: Sets up constraints and expiration of passwords.
pl: Ustawia ograniczenia i wygaśnięcie haseł.

en: Add Policy
pl: Dodaj politykę

en: Force Password Reset
pl: Wymuś resetowanie hasła

en: Manage password reset
pl: Zarządzaj resetowaniem hasła

en: Be able to manually override user password reset dates.
pl: Możliwość ręcznego zastąpienia dat resetowania hasła użytkownika.

en: Password Policies
pl: Polityki haseł

en: Delete policy
pl: Usuń politykę

en: Constraint settings
pl: Ustawienia ograniczeń

en: Character type
pl: Typ znaku

en: The number of characters must be a positive number.
pl: Liczba znaków musi być dodatnia.

en: Password character type
pl: Typ znaku hasła

en: Verifying that a password has a specific number of characters
pl: Weryfikacja, czy hasło ma określoną liczbę znaków

en: The password does not contain a the correct number of certain characters.
pl: Hasło nie zawiera prawidłowej liczby określonych znaków.

en: Password Policy History
pl: Historia polityki haseł

en: Sets up a password constraint to limit repeated use of the same password.
pl: Ustawia ograniczenie hasła w celu ograniczenia wielokrotnego używania tego samego hasła.

en: The number of repeated passwords value must be zero or greater.
pl: Liczba powtarzających się haseł musi wynosić zero lub więcej.

en: Password History
pl: Historia haseł

en: Provide restrictions on previously used passwords.
pl: Podaj ograniczenia dotyczące wcześniej używanych haseł.

en: You have used the same password previously and cannot.
pl: Użyłeś wcześniej tego samego hasła i już nie możesz go użyć.

en: Password Character Length Policy
pl: Zasady dotyczące długości znaków w haśle

en: Sets up a character length constraint for passwords.
pl: Ustawia ograniczenie długości znaków dla haseł.

en: The character length must be a positive number.
pl: Długość znaku musi być wartością dodatnią.

en: Password character length
pl: Długość znaku hasła

en: Verifying that a password has a minimum character length
pl: Sprawdzanie, czy hasło ma minimalną długość znaków

en: The length of your password is too short.
pl: Długość hasła jest za krótka.

en: Are you sure you want to delete the @label constraint?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ograniczenie @label?

en: Configure Constraint Settings
pl: Skonfiguruj ustawienia ograniczeń

en: No constraints have been configured.
pl: Nie skonfigurowano żadnych ograniczeń.

en: Configure Required Context
pl: Skonfiguruj wymagany kontekst

en: Are you sure you want to delete the %name policy?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć zasadę %name?

en: The @label password policy has been deleted.
pl: Zasady dotyczące haseł @label zostały usunięte.

en: Password Reset Days
pl: Dni resetowania hasła

en: Apply to Roles
pl: Zastosuj do ról

en: Select Roles to which this policy applies.
pl: Wybierz role, których dotyczy ta zasada.

en: Force password reset of selected roles.
pl: Wymuś resetowanie haseł wybranych ról.

en: Exclude Myself
pl: Wyklucz siebie

en: Exclude your account if you are included in the roles.
pl: Wyklucz swoje konto, jeśli jesteś uwzględniony w rolach.

en: No roles selected.
pl: Nie wybrano ról.

en: Reset the %roles role. | Reset the %roles roles.
pl[0]: Zresetuj rolę %roles.
pl[1]: Zresetuj role %roles.

en: Policy Name
pl: Nazwa polityki

en: Configuring security settings.
pl: Konfiguruj ustawienia bezpieczeństwa

en: Create password policies.
pl: Utwórz polityki haseł.

en: Last Password Reset
pl: Ostatnie resetowanie hasła

en: Enter label for this context.
pl: Wprowadź etykietę dla tego kontekstu.

en: Password Character Types Policy
pl: Zasady dotyczące typów znaków w haśle

en: Character Types
pl: Typy znaków

en: Invalid plugin configuration.
pl: Niewłaściwa konfiguracja wtyczki.

en: Minimum number of character types
pl: Minimalna liczba rodzajów znaków

en: The number of character types must be between 2 and 4.
pl: Liczba typów znaków musi znajdować się pomiędzy 2 a 4.

en: Minimum password character types: @types
pl: Minimalna liczba rodzajów znaków: @types

en: Password character types
pl: Rodzaje znaków hasła

en: Verifying that a password has a minimum number of character types.
pl: Sprawdzanie czy hasło zawiera minimalna liczbę typów znaków.

en: Your password must have different character types.
pl: Twoje hasło musi mieć różne rodzaje znaków

en: Password length must be at least 1 character. | Password length must be at least @count characters.
pl[0]: Długość hasła musi wynosić co najmniej 1 znak.
pl[1]: Długość hasła musi wynosić co najmniej @count znaków.

en: Password length must not exceed 1 character. | Password length must not exceed @count characters.
pl[0]: Długość hasła nie może przekraczać 1 znaku.
pl[1]: Długość hasła nie może przekraczać @count znaków.

en: Password Username Policy
pl: Hasło nazwa użytkownika

en: Restrict users from having their username in their password.
pl: Ogranicz użytkownikom możliwość posiadania nazwy użytkownika w haśle.

en: Disallow username
pl: Nie zezwalaj na nazwę użytkownika

en: Prevent user from having a password containing their username.
pl: Zapobiegaj, aby użytkownik miał hasło zawierające swoją nazwę użytkownika.

en: Password must not contain the user's username.
pl: Hasło nie może zawierać nazwy użytkownika.

en: Password username
pl: Hasło nazwa użytkownika

en: Password must not contain their username
pl: Hasło nie może zawierać nazwy użytkownika

en: Your password contains your username.
pl: Twoje hasło zawiera Twoją nazwę użytkownika.

en: password policies
pl: polityka haseł

en: Expired Password
pl: Wygasłe hasło

en: Non-expired Password
pl: Hasło, które nie wygasło

en: Fail - @message
pl: Błąd - @message

en: The password does not satisfy the password policies.
pl: Hasło nie spełnia założeń polityki haseł.

en: Password Policy settings
pl: Ustawienia polityki haseł

en: Password Consecutive Characters Policy
pl: Zasady dotyczące kolejnych znaków hasła

en: Sets up a consecutive characters constraint for passwords.
pl: Ustawia ograniczenie kolejnych znaków dla haseł.

en: Maximum consecutive character count
pl: Maksymalna liczba kolejnych znaków

en: Password must have fewer than @max consecutive identical characters. This is case sensitive.
pl: Hasło musi mieć mniej niż @max kolejnych identycznych znaków. Wielkość liter jest rozróżniana.

en: The number of consecutive identical characters must be higher than 1 otherwise all passwords will fail.
pl: Liczba kolejnych identycznych znaków musi być większa niż 1, w przeciwnym razie sprawdzanie wszystkich haseł zakończą się niepowodzeniem.

en: Consecutive characters
pl: Kolejne znaki

en: Verifying that a password has a maximum number of consecutive identical characters.
pl: Sprawdzanie, czy hasło ma maksymalną liczbę kolejnych identycznych znaków.

en: Your password has too many consecutive characters.
pl: Twoje hasło ma zbyt wiele kolejnych takich samych znaków.

en: Minimum number of different character types the password must contain.
pl: Minimalna liczba różnych rodzajów znaków jakie musi zawierać hasło.

en: Password must contain at least @types types of characters from the following character types: lowercase letters, uppercase letters, digits, special characters.
pl: Hasło musi zawierać przynajmniej @types typów znaków spośród  następujących: małe litery, duże litery, cyfry, znaki specjalne.

en: Select the minimum number of character types which must be found in a password. The four supported character types are given as: lowercase letters, uppercase letters, digits, special characters.
pl: Wybierz minimalną liczbę typów znaków, które muszą znajdować się w haśle. Cztery obsługiwane typy znaków są podane jako: małe litery, duże litery, cyfry, znaki specjalne.

en: Password Characters of Type Policy
pl: Zasady dotyczące znaków w haśle

en: Minimum characters of a particular type the password must contain.
pl: Minimalna liczba znaków określonego typu, które musi zawierać hasło.

en: Your password has expired, please update it
pl: Twoje hasło wygasło, prosimy o jego aktualizację.

en: Add Constraint
pl: Dodaj ograniczenie

en: Policy Constraints
pl: Ograniczenia polityki

en: Password character length of @operation 1 character | Password character length of @operation @characters characters
pl[0]: Liczba znaków w haśle @operation 1 znak
pl[1]: Liczba znaków w haśle @operation @characters znaków

en: Password must contain at least 1 letter character. | Password must contain at least @count letter characters.
pl[0]: Hasło musi zawierać co najmniej 1 literę.
pl[1]: Hasło musi zawierać co najmniej @count liter.

en: Your password has expired. Please visit the following link to reset your password: :link
pl: Twoje hasło wygasło. Odwiedź poniższy link, aby zresetować hasło: :link

en: Your password will expire in less than :pending days. Please visit the following link to reset your password: :link
pl: Twoje hasło wygaśnie za mniej niż :pending dni. Odwiedź poniższy link, aby zresetować hasło: :link

en: You need to reset your password.
pl: Musisz zresetować swoje hasło.

en: Your password will expire soon.
pl: Twoje hasło wkrótce wygaśnie.

en: The Password Policy module has updated user accounts. Total update count: @count
pl: W module password policy zaktualizowano konta użytkowników. Całkowita liczba aktualizacji: @count

en: Send email upon password expiring
pl: Wyślij e-mail po wygaśnięciu hasła

en: If checked, an email will go to each user when their password expires, with a link to the request password reset email page.
pl: eśli zaznaczone, po wygaśnięciu hasła do każdego użytkownika zostanie wysłana wiadomość e-mail z linkiem do strony, z prośbą o zresetowanie hasła.

en: Send pending email days before
pl: Wyślij oczekującą wiadomość e-mail na kilka dni wcześniej

en: Send password expiration pending email X days before expiration. 0 days indicates this email will not be sent. The box above must also be checked. Separate by comma if sending multiple notifications.
pl: Wyślij e-mail oczekujący na wygaśnięcie hasła X dni przed wygaśnięciem. 0 dni oznacza, że ​​ten e-mail nie zostanie wysłany. Pole powyżej również musi być zaznaczone. Oddziel przecinkami, jeśli wysyłasz wiele powiadomień.

en: Control whether the user must reset their password. If the password has expired, this field is automatically checked after the execution of Cron.
pl: Określ, czy użytkownik musi zresetować swoje hasło. Jeśli hasło wygasło, to pole jest automatycznie sprawdzane po wykonaniu crona.

en: Pending Expiration Mail Count
pl: Liczba wiadomości o wygaśnięciu

en: Whether an email notifying of a pending password expiration has been sent
pl: Czy wysłano wiadomość e-mail z powiadomieniem o oczekującym wygaśnięciu hasła

en: Edit password_policy
pl: Edytuj politykę haseł

en: Add Password Policy
pl: Dodaj politykę haseł

en: Show policy table
pl: Pokaż tabelę zasad

en: Password Blacklist Policy
pl: Polityka czarnej listy haseł

en: Create a blacklist of phrases that cannot be used in passwords.
pl: Utwórz czarną listę fraz, których nie można używać w hasłach.

en: Match substrings
pl: Dopasuj podciągi

en: There are restricted terms in your password. Please modify your password.
pl: W Twoim haśle znajdują się terminy zastrzeżone. Zmodyfikuj swoje hasło.

en: Your password is on the blacklist. Please choose a different password.
pl: Twoje hasło znajduje się na czarnej liście. Wybierz inne hasło.

en: Also disallow passwords containing blacklisted passwords
pl: Nie zezwalaj również na hasła zawierające hasła z czarnej listy

en: Password cannot be a member of this list, ignoring case. Enter one password per line.
pl: Hasło nie może należeć do tej listy, ignorując wielkość liter. Wpisz jedno hasło w każdym wierszu.

en: Password must not contain any restricted words or phrases.
pl: Hasło nie może zawierać żadnych zastrzeżonych słów ani zwrotów.

en: Password must not be on the blacklist.
pl: Hasło nie może znajdować się na czarnej liście.

en: Password cannot match certain disallowed passwords
pl: Hasło nie może pasować do niektórych niedozwolonych haseł

en: Your password contains restricted words or phrases.
pl: Twoje hasło zawiera zastrzeżone słowa lub wyrażenia.

en: Special Character
pl: Znak specjalny

en: Password must contain at least 1 uppercase character. | Password must contain at least @count unique uppercase characters.
pl[0]: Hasło musi zawierać przynajmniej 1 wielką literę.
pl[1]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count unikalne wielkie litery.
pl[2]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count unikalnych wielkich liter.

en: Password must contain at least 1 lowercase character. | Password must contain at least @count unique lowercase characters.
pl[0]: Hasło musi zawierać przynajmniej 1 małą literę.
pl[1]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count unikalne małe litery.
pl[2]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count unikalnych małych liter.

en: Password must contain at least 1 special character. | Password must contain at least @count unique special characters.
pl[0]: Hasło musi zawierać przynajmniej 1 znak specjalny.
pl[1]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaki specjalne.
pl[2]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaków specjalnych.

en: Password must contain at least 1 numeric character. | Password must contain at least @count unique numeric characters.
pl[0]: Hasło musi zawierać przynajmniej 1 znak numeryczny.
pl[1]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaki numeryczne.
pl[2]: Hasło musi zawierać przynajmniej @count znaków numerycznych.

en: No consecutive identical characters are allowed.
pl: Niedozwolone są następujące po sobie identyczne znaki.

en: Consecutive identical characters fewer than: @max
pl: Liczba kolejnych identycznych znaków mniejsza niż: @max

en: Consecutive identical characters fewer than
pl: Liczba kolejnych identycznych znaków mniejsza niż

en: This many or more consecutive identical characters will not be allowed in the password.
pl: Taka liczba lub więcej następujących po sobie identycznych znaków nie będzie dozwolona w haśle.

en: Sets up a password constraint to limit how soon before a password can be reset again.
pl: Konfiguruje ograniczenie hasła, aby ograniczyć czas, po którym hasło może zostać zresetowane ponownie.

en: Hours until password can be reset again.
pl: Godziny do ponownego zresetowania hasła.

en: A value of 0 represents no delay
pl: Wartość 0 oznacza brak opóźnienia

en: The delay value must be zero or greater.
pl: Wartość opóźnienia musi wynosić zero lub więcej.

en: Delay in hours until password can be reset: @delay
pl: Opóźnienie w godzinach do zresetowania hasła: @delay

en: Provide delay before password can be reset again.
pl: Podaj opóźnienie przed ponownym zresetowaniem hasła.

en: You cannot reset your password until the delay has as elapsed.
pl: Nie możesz zresetować hasła, dopóki opóźnienie nie upłynie.

en: Number of passwords that will be checked in the user password update history
pl: Liczba haseł, które będą sprawdzane w historii aktualizacji haseł użytkowników

en: A value of 0 represents that the user can not repeat any of the old passwords.
pl: Wartość 0 oznacza, że ​​użytkownik nie może powtórzyć żadnego ze starych haseł.

en: Number of passwords that will be checked in the user password update history: @number-repeats
pl: Liczba haseł, które będą sprawdzane w historii aktualizacji hasła użytkownika: @number-repeats

en: PASSWORD POLICY
pl: Polityka haseł

en: User password will reset after the selected number of days. 0 days indicates that passwords never expire.
pl: Hasło użytkownika zostanie zresetowane po wybranej liczbie dni. 0 dni wskazuje, że hasła nigdy nie wygasają.

en: Indicate whether this policy should show the password policy table on the user add/edit form.
pl: Wskaż, czy ta polityka powinna wyświetlać tabelę zasad dotyczących haseł w formularzu dodawania/edycji użytkownika.

en: The password policy %label has been added.
pl: Dodano politykę haseł %label.

en: The password policy was not saved.
pl: Polityka haseł nie została zapisana.

en: No password constraint available. Enable one of the modules that has password constraints.
pl: Brak ograniczeń związanych z hasłem. Włącz jeden z modułów, który wprowadza ograniczenia związane z hasłem.

en: Previous passwords cannot be reused. Choose a different password.
pl: Poprzednie hasła nie mogą być ponownie użyte. Wybierz inne hasło.
