Password Policy (4.0.2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Label
si: ලේබලය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
