Password Policy (4.0.2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Maximum length
sk: Maximálna dĺžka

en: Blacklist
sk: Čierna listina

en: Operation
sk: Operácia

en: at most
sk: najviac

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Pass
sk: Úspešné

en: Numeric
sk: Číselný
