Password Policy (4.0.2) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Maximum length
th: ความยาวสูงสุด

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
