Password Policy (4.0.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Letter
ug: خەت
