Password Policy (4.0.3) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Roles
lv: Lomas

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Role
lv: Loma

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Operation
lv: Operācija

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Numeric
lv: Ciparisks
