Password Policy (4.0.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Language
mg: Teny

en: Password
mg: Teny miafina

en: Configuration
mg: Fanamboarana
