Password Policy (4.0.3) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: ID
ne: परिचय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Maximum length
ne: अधिक्तम लम्बाइ

en: Machine name
ne: मशीन नाम
