Password Policy (4.0.3) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Language
ro: Limba

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Summary
ro: Sumar

en: Roles
ro: Roluri

en: Configuration
ro: Configurație

en: Role
ro: Rol

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: Operation
ro: Operație

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Pass
ro: Trecut
