Password Policy (4.0.3) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Summary
vi: Tóm tắt

en: ID
vi: Mã

en: Roles
vi: Vai trò

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Role
vi: Vai trò

en: Maximum length
vi: Độ dài tối đa

en: Operation
vi: Thao tác

en: Uppercase
vi: Chữ hoa

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Pass
vi: Đạt

en: Numeric
vi: Kiểu số

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH
