Password Policy (4.0.3) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Maximum length
ka: მაქსიმალური სიგრძე
