Password Policy (4.0.3) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ
