Password Policy (8.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Security
gl: Seguranza

en: Role
gl: Rol

en: Operation
gl: Operación

en: Create new account
gl: Crear nova conta

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: label
gl: etiqueta
