Password policy (8.x-3.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Operation
kk: Операция

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру
