Password Policy (8.x-3.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: ID
is: Kenni

en: Roles
is: Hlutverk

en: Role
is: Hlutverk
