Password Policy (8.x-3.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Summary
eu: Laburpena

en: ID
eu: IDa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Machine name
eu: Makinaren izena
