Password Policy (8.x-3.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Roles
be: Ролі

en: Role
be: Роля

en: Maximum length
be: Максімальная даўжыня

en: Operation
be: Аперацыя

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Pass
be: Пройдзены
