Password Policy (8.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Maximum length
gu: મહત્તમ લંબાઈ

en: Operation
gu: કાર્યો
