Password Policy (8.x-3.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Roles
jv: Parāgā

en: Security
jv: Jagabaya

en: Role
jv: Parāgā

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Operation
jv: Operasi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
