Password Policy (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Language
tr: Dil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Summary
tr: Özet

en: Roles
tr: Roller

en: Security
tr: Güvenlik

en: Role
tr: Rol

en: Maximum length
tr: Azami uzunluk

en: Operation
tr: İşlem

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Pass
tr: Geçen
