Password Policy (8.x-3.1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: ID
eo: Identigilo

en: Roles
eo: Roloj

en: Maximum length
eo: Maximuma longo

en: Operation
eo: Operacio
