Password Policy (8.x-3.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Language
ku: زمان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Summary
ku: کورتە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: Maximum length
ku: گەورەترین درێژی

en: Operation
ku: کردار

en: Pass
ku: سەرکەوتوو
