Password Policy (8.x-3.2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Roles
nn: Roller

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Maximum length
nn: Maks lengde

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
