Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: yes
cy: ie

en: no
cy: na

en: Other
cy: Arall

en: Password strength:
cy: Cryfder cyfrinair:

en: Passwords match:
cy: Cysefaill cyfrineiriau:

en: Strong
cy: Cryf
