Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Good
eo: Bona

en: Other
eo: Alia

en: Password strength:
eo: Pasvorta forteco:

en: Passwords match:
eo: Pasvortoj kongruas:

en: Strong
eo: Forta

en: Weak
eo: Malforta
