Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: yes
hr: da

en: no
hr: ne

en: Good
hr: Dobra

en: Other
hr: Ostalo

en: Password strength:
hr: Sigurnost lozinke:

en: Passwords match:
hr: Podudaranje lozinki:

en: Strong
hr: Jako

en: Make it different from your username
hr: Neka bude različita od vašeg korisničkog imena

en: Weak
hr: Slaba

en: Fair
hr: Solidna
