Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: yes
id: ya

en: no
id: tidak

en: Good
id: Baik

en: Other
id: Lain-lain

en: Password strength:
id: Kekuatan kata laluan:

en: Passwords match:
id: Kata laluan padan:

en: Strong
id: Dikuatkan

en: Make it different from your username
id: Buatkan ia berbeza dari nama pengguna anda

en: Weak
id: Lemah

en: Fair
id: Adil
