Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: yes
ne: हो

en: no
ne: हैन

en: Good
ne: राम्रो

en: Make it different from your username
ne: प्रयोगकर्ताको नाम भन्दा भिन्न बनाउनुहोस्

en: Weak
ne: कमजोर
