Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: yes
sk: áno

en: no
sk: nie

en: Good
sk: Dobré

en: Other
sk: Ostatné

en: Password strength:
sk: Bezpečnosť hesla:

en: Passwords match:
sk: Heslá sú totožné:

en: Strong
sk: Silné

en: Make it different from your username
sk: Musí byť iné ako vaše používateľské meno

en: Weak
sk: Slabé

en: Fair
sk: Uspokojivé

en: Recommendations to make your password stronger:
sk: Odporúčania pre silnejšie heslo:
