Password Policy Configuration (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: yes
sl: da

en: Good
sl: Zadovoljiva

en: Password strength:
sl: Moč gesla:

en: Passwords match:
sl: Ujemanje gesel:

en: Strong
sl: Krepko
