Password Policy Configuration (8.x-1.1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: yes
ht: Wi

en: no
ht: Non

en: Good
ht: Bon

en: Password strength:
ht: Fòs mo pas:

en: Strong
ht: Fò

en: Make it different from your username
ht: Fè li diferan ak non itilizatè ou a

en: Weak
ht: Fèb

en: Fair
ht: Kòrèk

en: Recommendations to make your password stronger:
ht: Rekòmandasyon pou fè yon mo pas fò:
