Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: yes
az: bəli

en: no
az: yox

en: Good
az: Yaxşı

en: Other
az: Digər

en: Password strength:
az: Şifrə gücü:

en: Passwords match:
az: Parollar uyğun gəlir:

en: Strong
az: Güclü
