Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: yes
ca: sí

en: Good
ca: Bona

en: Other
ca: Altres

en: Password strength:
ca: Complexitat de la contrasenya:

en: Passwords match:
ca: Les contrasenyes concorden:

en: Strong
ca: Fort

en: Make it different from your username
ca: Feu-la diferent del vostre nom d'usuari

en: Weak
ca: Feble

en: Fair
ca: Passable

en: Recommendations to make your password stronger:
ca: Recomanacions per a fer la vostra contrasenya més segura:
