Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: yes
da: ja

en: no
da: nej

en: Good
da: God

en: Other
da: Anden

en: Password strength:
da: Adgangskodekvalitet:

en: Passwords match:
da: Adgangskoder er ens:

en: Strong
da: Stærk

en: Make it different from your username
da: Bør være forskelligt fra dit brugernavn

en: Weak
da: Svagt

en: Fair
da: Nogenlunde

en: Recommendations to make your password stronger:
da: Anbefalinger til at gøre dit kodeord sikrere:
