Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Good
ga: Réasúnta

en: Password strength:
ga: Neart an phasfhocail:

en: Passwords match:
ga: Pasfhocal comhoiriúnaithe:

en: Strong
ga: Láidir

en: Weak
ga: Lag
