Password Policy Configuration (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: yes
hu: igen

en: no
hu: nem

en: Good
hu: Jó

en: Other
hu: Egyéb

en: Password strength:
hu: Jelszó erőssége:

en: Passwords match:
hu: A jelszavak megegyeznek:

en: Strong
hu: Erős

en: Make it different from your username
hu: Különbözzön a felhasználónévtől

en: Weak
hu: Gyenge

en: Fair
hu: Megfelelő

en: Recommendations to make your password stronger:
hu: Javaslatok a jelszó erősségének növelésére:
