Password Policy Configuration (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: yes
cs: ano

en: no
cs: ne

en: Good
cs: Dobré

en: Other
cs: Jiné

en: Password strength:
cs: Síla hesla:

en: Passwords match:
cs: Hesla se shodují:

en: Strong
cs: Silné

en: Make it different from your username
cs: Odlište jej od vašeho přihlašovacího jména

en: Weak
cs: Slabé

en: Fair
cs: Přiměřené

en: Recommendations to make your password stronger:
cs: Doporučení pro tvorbu silnějšího hesla:
