Password Policy Configuration (8.x-1.4) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: no
fi: ei

en: Good
fi: Hyvä

en: Other
fi: Muu

en: Password strength:
fi: Salasanan vahvuus:

en: Passwords match:
fi: Salasanat täsmäävät:

en: Strong
fi: Vahva

en: Make it different from your username
fi: Tee siitä eri kuin käyttäjänimesi

en: Weak
fi: Heikko

en: Fair
fi: Keskiverto

en: Recommendations to make your password stronger:
fi: Suosituksia salasanasi parantamiseksi:
