Password Policy Configuration (8.x-1.4) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: yes
fr: oui

en: no
fr: non

en: Good
fr: Bien

en: Other
fr: Autre

en: Password strength:
fr: Sécurité du mot de passe :

en: Passwords match:
fr: Concordance des mots de passe :

en: Strong
fr: Fort

en: Make it different from your username
fr: Différenciez le de votre nom d'utilisateur

en: Weak
fr: Faible

en: Fair
fr: Correct

en: Recommendations to make your password stronger:
fr: Recommandations pour rendre votre mot de passe plus solide :
