Password Policy Configuration (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: yes
lt: taip

en: no
lt: ne

en: Good
lt: Gerai

en: Other
lt: Kiti

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Make it different from your username
lt: Turi skirtis nuo nario vardo

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Pakankamas
