Password Policy Configuration (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: yes
ta: ஆம்

en: no
ta: இல்லை

en: Good
ta: நல்லது

en: Other
ta: மற்றவை

en: Password strength:
ta: குறிச்சொல் வலிமை:

en: Passwords match:
ta: குறிச்சொல்ஒற்றுமை:

en: Strong
ta: பலமானது

en: Make it different from your username
ta: இதை தங்கள் பயனர்பெயரிலிருந்து வேறாக அமை

en: Weak
ta: வலுவற்ற

en: Fair
ta: நியாயம்
