Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: yes
ar: نعم

en: no
ar: لا

en: Good
ar: جيد

en: Other
ar: آخر

en: Password strength:
ar: درحة تعقيد كلمة المرور :

en: Passwords match:
ar: تتطابق كلمتا السر:

en: Strong
ar: مهم

en: Make it different from your username
ar: اجعله مختلفاً عن اسم المستخدم

en: Weak
ar: ضعيف

en: Fair
ar: مقبول
