Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: yes
bo: ཡིན

en: no
bo: མིན

en: Good
bo: བཟང

en: Other
bo: གཞན

en: Password strength:
bo: གསང་གྲངས་ཀྱི་དྲག་ཚད།

en: Passwords match:
bo: གསང་གྲངས་མཐུན་སྒྲིག

en: Strong
bo: བརྩན་པོ

en: Make it different from your username
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྤྱོད་མཁན་མིང་དང་མི་མཐུན་པར་བཟོ་བ

en: Weak
bo: ཞན

en: Fair
bo: སྤྱིར་བཏང
