Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Other
my: အခြား

en: Password strength:
my: စကားဝှက် လုံခြုံရေး အဆင့်အတန်း

en: Weak
my: အားနည်း

en: Fair
my: ပုံမှန်
