Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: yes
pt: sim

en: no
pt: não

en: Good
pt: Bom

en: Other
pt: Outros

en: Password strength:
pt: Qualidade da senha:

en: Passwords match:
pt: As senhas conferem:

en: Strong
pt: Forte

en: Make it different from your username
pt: Crie uma senha diferente de seu nome de usuário

en: Weak
pt: Fraca

en: Fair
pt: Regular

en: Recommendations to make your password stronger:
pt: Recomendações para tornar sua senha mais forte:
