Password Policy Configuration (8.x-1.6) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: yes
vi: có

en: no
vi: không

en: Good
vi: Tốt

en: Other
vi: Khác

en: Password strength:
vi: Độ mạnh của mật khẩu:

en: Passwords match:
vi: Mật khẩu hợp lệ:

en: Strong
vi: Đậm

en: Make it different from your username
vi: Mật khẩu nên khác tên đăng nhập

en: Weak
vi: Yếu

en: Fair
vi: Bình thường
