Password Policy Configuration (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: yes
he: סוגים

en: no
he: לא

en: Good
he: טוב

en: Other
he: אחר

en: Password strength:
he: חוזק הסיסמה:

en: Passwords match:
he: הסיסמאות תואמות:

en: Strong
he: חזק

en: Make it different from your username
he: שהסיסמה תהיה שונה משם המשתמש

en: Weak
he: חלש

en: Fair
he: בינוני

en: Recommendations to make your password stronger:
he: המלצות ליצירת סיסמה חזקה יותר:
