Password Policy Configuration (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: yes
ku: بەڵێ

en: no
ku: نەخێر

en: Good
ku: باشە

en: Other
ku: هیتر

en: Password strength:
ku: سەختی وشەنهێنی:

en: Passwords match:
ku: هەردوو وشەنهێنییەکە وەک یەکن:

en: Strong
ku: بەهێزە

en: Make it different from your username
ku: وابکە جیاوازبێت لە ناوی تێپەڕبوون

en: Weak
ku: لاوازە

en: Fair
ku: باشە
